پوشش متحرک سقف استخر ویلا

پوشش متحرک سقف استخر ویلا

برای ایجاد یک استخر منحصر به فرد در فضای بیرونی ویلا و یا منازل خود و ایجاد یک حریم خصوصی در این محوطه کافی است از پوشش متحرک سقف متحرک استخر استفاده نمایید، این سقف برقی علاوه بر زیبایی و جلوگیری از آلوده شده آب و فضای اطراف آن می توانید یک استخر چهار فصل با سقف متحرک پارچه ای را در محوطه خارجی خود ایجاد کنید.

مشخصات پوشش متحرک سقف استخر ویلا

این پروژه یک سقف متحرک استخر در محوطه فضای باز باغ ویلا به متراژ ۴۰ متر مربع می باشد.

مساحت : ۴۰ متر مربع
کاربری : پوشش متحرک سقف استخر ویلا
محل پروژه : پردیس دماوند
سال : فرودین ماه ۱۳۹۸
مشخصات سازه : آلومینیوم ۶۰۶۳
جنس پارچه : PES 650gr

معماری سایبان متحرک برقی ویلا

کارفرما برای مسقف کردن استخر خود نیازمند متریال مناسب برای فضای خود بود با مشاوره رایگانی که شرکت سقف متحرک ساینا داشتند تصمیم به یک پوشش متحرک سقف استخر را نصب نمایند. با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت ساینا، با ارجاع اطلاعات به معماران شرکت، طراحان با توجه به فضا و اطلاعات بدست آورده سقف برقی را برای استخر طراحی کردند.  با توجه به تاکید کارفرما برای کمترین ستون در فضای استخر،طراحان علاوه بر کاهش هزینه و برای رسیدن به هدف کارفرما از دیوار کناری برای ایجاد پوشش متحرک سقف استخر استفاده کردند از طرفی برای استحکام و نگهداری سقف جمع شونده بدون ستون، کابل هایی بر روی این سقف متحرک پارچه ای بر روی استخر تعبیه شد تا یک پوشش بدون ستون و متفاوت را برای محوطه موجود ایجاد کنند.

متریال مناسب
طراحی دقیق و ظریف
تضمین کیفیت
زیبایی و نظم

مشخصات سازه و پارچه

برای هر چه سریعتر نصب شدن سقف جمع شونده، همراه با کمترین آسیب به فضای استخر، تمامی اتصالات بصورت پیچ و مهره ایجاد شده است. تا کمترین فعالیت عمرانی در محل انجام گیرد. برای باز و بسته شدن سایبان جمع شونده برقی استخر از دو موتور استفاده شد که کارفرما به راحتی بتواند دو سقف را به صورت جداگانه باز و بسته نماید و هم زمان یک استخر روباز و سرپوشیده را داشته باشد.

در محاسبات سرعت باد برای این سقف متحرک استخر ۶۰ کیلومتر بر ساعت و میزان بار برف قابل تحمل ۳۰ کیلوگرم بر متر مربع در نظر گرفته شده است.

انواع محصولات برقی شرکت ساینا

سقف-متحرک-پارچه-ای-ساینا

سقف متحرک پارچه ای

متداولترین سقف متحرک جایگزین سقف‌های مرسوم که با ترکیب پارچه و الومینیوم، پوششی مناسب برای فضای شما ایجاد می‌کند. بیشترین کاربرد آنها در رستوران‌ها، کافه ها، تراس خانه ها و در برخی موارد جهت ایجاد سقف برای فضای ویلا و استخر استفاده می‌شود.

شیشه گیوتینی ساینا

پنجره گیوتینی

در صورت علاقه به باز و بسته شدن برقی پنجره‌ها و یا هوشمندسازی پنجره ها امکان استفاده از پنجره گیوتینی برقی در دیواره های فضا وجود دارد. استفاده از پنجره برقی معمولا در رستوران ها و روفگاردن ها بسیار متداول است و به عنوان محصول مکمل سقف متحرک پارچه ای کاربرد دارد.

سقف متحرک تلسکوپی

سقف متحرک استخر (سقف تلسکوپی)

سقف تلسکوپی به دلیل پوشش همزمان سقف و دیوار قابلیت ایجاد یک فضای هواد بند را دارد. این سقف ها به دلیل پوشش کامل در استخرها بسیار کاربرد دارند.سقف متحرک استخر به دلیل استفاده از پلی کربنات بسیار سبک بوده و به راحتی با دست باز و بسته می‌شوند.