مشخصات سایبان استخر کردان

پروژه سایبان برقی استخر کردان توسط شرکت ساینا در کرج اجرا شده است. مساحت سایبان برابر با 30 متر مربع است.

مساحت : 30 متر مربع
کاربری : سقف متحرک استخر
محل پروژه : کردان – کرج
سال :  1399
مشخصات سازه : آلومینیوم
جنس پوشش: PVC Blackout

سایبان برقی استخر در کردان کرج

بهره‌مندی از محیط باغ و استخر در هر شرایط آب و هوایی و در هر فصل از سال، باعث می‌شود ارزش آن فضا دو چندان شود. پروژه سایبان برقی استخر در کرج، گامی مهم برای ایجاد این بهره‌وری همیشگی است. در این پروژه تنها به کمک نصب سایبان در کنار استخر، مزایای بسیاری برای افراد حاضر در آن محیط فراهم آمده است که دانستن جزئیات آن، خالی از لطف نیست.

برای رسیدن به استخر این باغ، می‌توان از میان درختان آن عبور کرد و سپس با محیطی دنج که محل استخر است رو به رو شد. اما این قسمت یک فضای کاملا رو باز است و سر پوشیده نیست. بنابراین در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باد، باران، برف، سرما و گرمای شدید استفاده از محیط استخر را محدود می‌کند. حتی اگر شما بتوانید با نصب یک سایبان معمولی از شدت عوامل آسیب‌زا بکاهید باز هم کیفیت لازم برای بهره‌مندی کامل، بدست نمی‌آید. اما در این پروژه، تمام مشکلات به طور کامل رفع و انتظار لازم برآورده شده است.

ویژگی های پروژه اجرا شده

برند موتور سایه بان متحرک استخر، موسل (mosel) و متعلق به کشور ترکیه است. موسل از برندهای برتر استفاده شده در موتورهای محصولات کنترلی می‌باشد. پارچه این سایه بان از جنس PVC با برند سیون بلژیک است. استفاده از این جنس پارچه سبب می‌شود سایبان شما دارای خصوصیات کاربردی زیر باشد:

  • ضد حریق و آتش
  • عایق رطوبت و ضد آب
  • مانع از رشد قارچ، میکروب و باکتری
  • مقاومت در برابر گرما و پوسیدگی
  • مقاومت در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید
  • حفظ رنگ اولیه پارچه در گذر زمان
  • افزایش طول عمر و بهره‌وری از سایبان
  • و …

وجود این عوامل در کنار هم سبب شده کیفیت سازه افزایش یابد تا بتوان در مدت زمان طولانی از سایبان برقی استخر استفاده کرد بدون این‌که به تعویض قطعه یا پارچه آن نیاز باشد. با این وجود، صحت عملکرد این سقف طی چند سال توسط کارشناسان بررسی و کنترل‌های لازم اعمال می‌شود.

مزایا و کاربردها سایبان برقی

سایبان در کنار استخر درون باغ قرار دارد و کاربری یک آلاچیق را بوجود آورده است. این امر منجر به ایجاد یک فضای بسیار جذاب و کاربردی برای استراحت و گذراندن اوقات فراغت شده است. با وجود این سایبان، دیگر شما برای بودن در کنار استخر همراه با خانواده و دوستان هیچ محدودیتی ندارید و هر حالت از شرایط جوی می‌توانید از آن لذت ببرید.

نکته مثبت این پروژه این است که آلاچیق اجرا شده در کنار استخر باعث ایجاد فضای مناسب برای استفاده از استخر را نیز بوجود آورده است. سقف برقی استخر از ورود آلودگی‌های جوی و محیطی به درون آب استخر تا حد بسیار زیادی می‌کاهد. دمای زیر سایبان به کمک سیستم گرماده و یا خنک‌کننده تعبیه شده در سازه، قابل کنترل و تنظیم است. نور مورد نیاز برای محیط نیز توسط سیستم روشنایی سایبان فراهم می‌شود. لامپ‌های LED در زیر پروفیل‌های فلزی جمع شونده باعث می‌شوند در هوای ابری یا هنگام شب نیز بتوان از استخر و آلاچیق کنار آن بهره برد.