خانواده ساینا، فعالیت خود را با گروه کوچکی از مهندسین جوان و فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر تهران در رشته¬های عمران و معماری از سال 1390 و با تشکیل یک شرکت معماری شروع کرد.این مجموعه از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولیدات سازه چادری آغاز کرد سیاست همیشگی ساینا ارائه محصولات جدید و بروز می باشد در همین راستا و در حین تجربه اندوزی در این بخش به صنعت تولید سقف های متحرک نیز ورود کرد .

شرکت ساینا مفتخر است با سالها سابقه در زمینه ساخت انواع سایبان های پارچه ای و ملزومات  آن , توانسته است بیش از ۱۰۰۰ پروژه اجرایی در اقسام نقاط ایران, کشور های حوزه خلیج فارس و همچنین اروپا را طراحی و اجرا کند. رویکرد کلی ساینا بر پایه اعتماد مشتریان گرامی ، ارائه محصولات متنوع متناسب با انتخاب شما عزیزان و ارائه خدمات به همه مناطق ایران و حتی جهان می باشد.

ماموریت ما

ما همواره خود را نسبت به توسعه فناوری سازه های چادری و پرورش مهندسین آشنا با این علم در کشور متعهد می دانیم.

ما همواره در تلاشیم تا بهترین سطح کیفیت را مطابق با انتظارات و خواسته شما ارایه دهیم و در همین راستا روز به روز سعی بر پیشرفت در زمینه های مختلف داریم. متخصصان ما با دریافت دانش فنی مربوط به صنعت سازه چادری و بومی سازی این دانش در تلاشند تا محصولات را مشابه با سلیقه مشریان عزیز تولید کرده و  همچنین با رویکردهای مدیریت مواد مصرفی، تولید در احجام بالا و استفاده از نیروهای داخلی موجب کاهش قیمت تمام شده محصولات شوند.وجود تیمهای نصب توانمند و نمایندگی های مجرب در مجموعه ما موجب شده است تا گروه مهندسی ساینا قابلیت اجرای پروژه ها با بهترین سطح را در تمامی نقاط ایران پهناور و همچنین سطح بین المللی داشته باشد  .تعداد پروژه های اجرا شده توسط تیم ساینا نشانگر جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز در طی این سالها می باشد.
سازه چادری ساینا

ویژگی های ساینا

ما همواره خود را نسبت به توسعه فناوری سازه های چادری و پرورش مهندسین آشنا با این علم در کشور متعهد می دانیم.

دوخت پارچه ی سازه ها توسط دستگاه جوش High Frequency انجام می‌شود. این دستگاه توسط متخصصان داخلی از روی نمونه خارجی به روش مهندسی معکوس ساخته شده است.
به منظور اطمینان خاطر شما عزیزان و تسریع در فرایند تحویل شرکت سازه چادری ساینا همواره نسبت به دپوی پروفیل های آلومینیومی در احجام بالا اهتمام ویژه ای قائل می باشد. این امر در ادامه باعث ثبات قیمت محصولات این شرکت خواهد شد.
سیاست شرکت سازه چادری ساینا همواره تاکید بر رعایت حقوق مشتریان با توجه به سلایق متفاوت می باشد. استفاده از برند های متنوع و معتبر پارچه و دارا بودن انبار بزرگ پارچه. این امکان را به شما عزیزان خواهد داد تا با توجه به انتظار و بودجه خود به خریدی مطمئن و بهینه  مبادرت کنید.