تجربه ای بی نظیر با سایبان متحرک روفگاردن

سایبان متحرک روفگاردن را بشناسید:

این روز ها به دلیل پیشرفت سازه ها، ساختمان ها نیز بسیار مدرن شده اند و سایبان متحرک روفگاردن یکی از سازه هایی است که امروزه به میزان زیادی مورد توجه قرار گرفته و توانسته برای برخی از فضاهای عمومی بسیار مفید واقع شود. این محصول یک سازه ای است که توسط ریموت کنترل تغییر وضعیت می دهد. به طور کلی این نوع سقف های متحرک، با جا به جایی خود، امکان استفاده مطلوب تر از محیط را فراهم می آورند. یعنی شما با نصب این گونه سقف ها، می توانید در شرایطی که اوضاع مساعد نیست (بارش باران) از این سقف استفاده کرده و آرامش محیط را برای مراجعین فراهم آورید. همچنین در ایامی که هوا و شرایط مطلوب است، با جا به جایی سقف متحرک روفگاردن می توانید فضای بهتری را فراهم آورید.

نصب سقف متحرک روفگاردن چگونه است؟

اولین مرحله برای نصب اینگونه محصولات انتخاب متریال اولیه است. پارچه های پی وی سی که جزو محصولات وارداتی هستند، امروزه بخش اعظمی از سقف های متحرک را تشکیل می دهند. این پارچه ها از مقاومت کافی برخوردار بوده و برای اجرای سقف متحرک کاملا مناسب می باشند. شاید این سوال برای شما مطرح شود که: چگونه یک پارچه می تواند جایگزین سقف گردد؛ آن هم به صورت متحرک؟

این سوال کاملا به جاست. زیرا پارچه های پی وی سی به تنهایی نقش سقف متحرک را ایفا نمی کنند؛ بلکه این پارچه ها روی ریل هایی سوار میشوند تا قابلیت جا به جایی و حرکت داشته باشند. این ریل ها به گونه ای نصب می شوند تا شما بتوانید سقف متحرک روفگاردن را کاملا باز کنید، کاملا بسته نگه دارید و یا بخشی از فضای شما دارای سقف بوده و بخش دیگر آن را به صورت فضای باز عرضه کنید. از جمله بخش های مختلفی که برای نصب یک سقف متحرک پارچه ای نیاز است؛ می توان به: براکت اتصال به زیرسازی؛ موتور، پارچه، پروفیل پارچه، ورق شیروانی محافظ، ریل، گاتر، ستون و کفشک؛ اشاره نمود.

سقف متحرک کافی شاپ

اگر شما صاحب یک گالری، کافی شاپ یا فضایی عمومی هستید که سبک معماری آن نیاز به بازسازی دارد؛ بهترین راه نصب سقف متحرک روفگاردن است. شما می توانید با کمک پارچه های مخصوص، سقفی متحرک داشته باشید. اگر به دنبال هزینه کمتری جهت اجرای سقف متحرک هستید، پیشنهاد ما به شما پارچه های پی وی سی است. این نوع پارچه ها نیز عملکرد خوبی به عنوان سقف متحرک دارند. بهتر است با توجه به متراژ و ماهیت فضایی که در اختیار دارید، نوع سقف خود را مشخص نمایید. برای متراژ های کوچک استفاده از سقف های متحرک پارچه ای بیشتر توصیه می شود. اما برای مراکز تجاری یا فضاهای بزرگتر نیز می توانید از این نوع متریال استفاده کنید.

مزیت سایبان متحرک:

اجرای سایبان متحرک روفگاردن دارای مزیت های بسیاری است. مطمئنا این نوع سقف ها را در برخی از کافی شاپ ها، رستوران ها و مراکز این چنینی مشاهده کرده اید. در فضاهای این چنینی مزیت و کاربرد سقف متحرک جهت ارائه شرایط بهتر برای مشتریان است. اما در فضاهای دیگر این نوع سقف جهت استفاده و بهره مندی کارکنان یک مجموعه نصب می گردد. سقف متحرک کلینیک مراقبت های پوستی نیلفروش زاده واقع در خیابان نلسون ماندلا، برای کارکنان این مجموعه تعبیه شده است. این کلینیک زیبایی دارای سقف متحرک روفگاردن می باشد.

معرفی پروژه کلینیک نیل فروش زاده

این روفگاردن با متراژ ۴۰ متر مربع فضایی بسیار دلنشین و آرام جهت استراحت کارمندان کلینیک دکتر نیل فروش زاده فراهم آورده است. پرسنل کلینیک می توانند برای صرف غذا، صبحانه یا عصرانه و همچنین جهت استراحت اوقات خوشی را در فضای روفگاردن تجربه نمایند. در روزهای آفتابی و خنک سقف متحرک روفگاردن باز شده و پرسنل می توانند از هوایی مطبوع بهره مند شوند. اگر هوا بارانی یا کمی سرد باشد، با بستن سقف متحرک، باز هم کارکنان می توانند در روفگاردن بنشینند و لحظاتی از کار کردن فارغ شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر